Koersinformatie

FondsActuele koers (€)KoersdatumVorige koers (€)Verschil (€)
Gespreide Beleggingskas33,6809-04-202133,630,05
Aus-dollar-beleggingskas37,9709-04-202137,970,00
Bloomberg-Barclays Euro Aggregate Treasury138,7909-04-2021138,790,00
Target Risk Balanced (Ex-Parv.Diversified Dynamic)1252,8509-04-20211251,571,28
MSCI Emerging Markets ex Controversial Weapons134,1909-04-2021135,69-1,50
Europe Equity199,4809-04-2021200,51-1,03
Global Low Vol Equity239,1709-04-2021240,43-1,26
MSCI Europe ex Controversial Weapons195,4209-04-2021195,84-0,42
MSCI Europe Small CAPS Sri S-Series 5% Capped285,1109-04-2021285,30-0,19
JPM ESG EMBI Global Diversified Composit116,0209-04-2021116,43-0,41
Parvest Absolute Return Global Opportunitie94,6709-04-202194,620,05
MSCI Pacific ex Japan ex Controversial Weapons2074,9009-04-20212084,40-9,50
MSCI World SRI S-Series 5% Capped227,8809-04-2021229,38-1,50
Click Fonds6,7609-04-20216,750,01
Continu Clickkas6,7709-04-20216,760,01
Europa Fonds17,5209-04-202117,470,05
Eurocommercial Properties20,6609-04-202120,260,40
Geldmarkt Fonds12,8109-04-202112,810,00
Gespreide Beleggingsfonds33,6309-04-202133,580,05
Gespreide Spaarkas33,6809-04-202133,630,05
Aandelen Spaarkas208,4409-04-2021207,231,21
Internationale Aandelenkas208,4409-04-2021207,231,21
Nederlandse Aandelenkas27,3909-04-202127,250,14
Nederlandse Aandelen UL27,3609-04-202127,230,13
Obligatiekas24,2109-04-202124,200,01
Obligatie Spaarkas24,2109-04-202124,200,01
Obligatiefonds Voorzichtig198,1509-04-2021198,070,08
Obligatie Fonds24,2009-04-202124,190,01
Aandelen-beleggingskas208,4409-04-2021207,231,21
Duurzaam Wereldfonds24,9309-04-202124,670,26

Fondsinformatie

De fondsen in de tabel hierboven hebben meestal andere namen. U ziet die hieronder. Als u op een fondsnaam klikt, vindt u meer informatie.

Fonds Fondsnaam
Aandelen Spaarkas Internationale aandelenfonds
Aandelen-beleggingskas Internationale aandelenfonds
Aus-dollar-beleggingskas informatie volgt
Click Fonds Continu Clickfonds
Continu Clickkas Continu Clickfonds
Duurzaam Wereldfonds  Duurzaam Wereldfonds
Eurocommercial Properties  Eurocommercial Properties
Europa Fonds Europa Fonds
Geldmarkt fonds Geldmarkt Fonds
Gespreide Beleggingkas Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Beleggingsfonds Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Spaarkas Gespreide Beleggingsfonds
Internationale Aandelenkas Internationale aandelenfonds
Nederlandse Aandelen UL Nederlandse Aandelenfonds
Nederlandse Aandelenkas Nederlandse Aandelenfonds
Obligatie Fonds Obligatiefonds
Obligatie Spaarkas Obligatiefonds
Obligatiefonds Voorzichtig Obligatiefonds
Obligatiekas Obligatiefonds